Unix / Linux System Administrator Warszawa Poland

  • Job Reference: VAC WP1
  • Date Posted: 15 October 2020
  • Recruiter: EXEC Search
  • Location: Warsaw, Mazowieckie
  • Salary: On Application
  • Sector: I.T. & Communications
  • Job Type: Permanent
  • Contact: Mulltilingual Team
  • Telephone: 01 5394600

Job Description

Stanowisko: Unix / Linux System Administrator

Miejsce: Warszawa (Możliwość pracy zdalnej w czasie trwania pandemii)

Główne zadania:

  • udział w projekcie rozwoju i utrzymania systemu informatycznego dużego operatora telekomunikacyjnego,
  • wsparcie Klienta w zakresie administracji systemami Unix / Linux oraz storage,
  • realizacja technicznych zadań projektowych oraz rozwiązywanie zgłoszeń technicznych,

Wymagane kwalifikacje / doświadczenie:

  • 3 letnie doświadczenie w roli administratora systemów Unix / Linux i storage
  • znajomość:
    • IBM POWER 7/8, IBM AIX 7.x, PowerVM, PowerHA, NIM, HMC
    • RHEL6, RHEL7, Red Hat High Availability Cluster
    • Sieci TCP/IP
    • IBM xSeries, HP Proliant
    • systemów backup np. IBM Spectrum Protect
    • systemów monitorowania np. Nagios lub Zabix
    • znajomość języków skryptowych shell ksh lub bash
    • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i analitycznej
    • znajomość języka angielskiego
    • gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • współpraca z doświadczonymi ekspertami
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia
  • dostęp do najnowszych technologii oraz pracę w gronie ekspertów
  • jasno określone obowiązki;
  • luźną i sympatyczną atmosferę pracy
  • możliwości rozwoju